Kamnářství

Kachlová kamna jsou za sychravých podzimních a zimních dní a večerů jedním z nejmilejších domácích společníků, a radost dokážou udělat i na jaře. Vydávají příjemné sálavé teplo, které prostoupí celou vaší bytostí. Mohou být obyčejná, jako bývala kdysi, ale taky vám mohou sofistikovaně nahřát vodu na koupání i topení, můžete je řídit pomocí elektroniky, která se za vás postará například o práci vzduchové klapky..

Určitě je důležité, jak budou kamna vypadat zvnějšku, aby se vám líbila a hodila se k vám do vašeho obydlí, ale především musí být dobře navržená uvnitř - protože podstatou kamen je velká akumulační masa, která se v průběhu přikládání nahřívá a po ukončení topení (když odejdete třeba spát), kamna ještě po mnoho hodin vydávají nahromaděnou tepelnou energii a není výjimkou, že ještě u snídaně druhý den ráno máte v kuchyni či obýváku příjemné teplo.

Kachle pro nás s láskou vyrábí profíci z MK Profi - mají v zásobě nepřeberné množství vzorů a barev.

A co pro vás umíme postavit?

 Nabídka_Kachlové sporáky_vodoznak    Nabídka_kachlová kamna_vodoznak

Nabídka _Venkovní krby_vodoznak     Nabídka_Teplovzdušné krby_vodoznak

 

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení