Krbové vložky Hoxter

Produkty značky HOXTER - to je pro nás synonymum kvality. Rozsáhlá nabídka firmy HOXTER, která umožňuje uspokojit i ty nejnáročnější požadavky a pomůže vyřešit i vaše vytápění. Abychom zajistili veškeré podmínky pro bezchybné fungování systému, nabízíme vložky HOXTER pouze včetně montáže

V případě zájmu o instalaci vložky HOXTER nás prosím kontaktujte - v rámci osobní konzultace dle vašich požadavků najdeme nejvhodnější řešení a připravíme pro vás cenovou nabídku

Vaše výhody při koupi produktů HOXTER:

  • nejlepší technologie

dokonalost se skrývá v detailech. I ta nejdrobnější součástka má své přesné místo a funkci. Zaměření na kvalitu produkce díky vysoké jakosti použitých materiálů a hodnotné lidské práci. Na prvním místě jsou potřeby uživatele a detailní technické zpracování. Díky tomu splňují produkty Hoxter nejvyšší kvalitativní požadavky a nabízejí maximální komfort obsluhy. Získáte krbovou vložku s čistým designem, robustní konstrukcí a inovativní technikou.

  • komfort čistého skla

Čistota pohledového skla patří při vývoji produktů Hoxter k největším prioritám. Systém vedení spalovacího vzduchu je zkonstruován tak, aby vzduch přiváděný do topeniště proudil kolem pohledového skla. Proud vzduchu tak vytváří dynamickou vzduchovou clonu, která unáší částice sazí a prachu zpět do topeniště. Čistotu pohledového skla významně ovlivňuje také vlhkost palivového dřeva, tah komínu či způsob ovládání.

  • snadné ovládání

Topeniště produktů Hoxter jsou natolik těsná, že oheň okamžitě reaguje na sebemenší pohyb ovládací páčky. Vysoká provozní teplota v topeništi nijak neovlivňuje bezpečnost a komfort ovládání. Ovládací prvky jsou konstrukčně navrženy tak, aby se během provozu přirozeně ochlazovaly. Tento efekt je umocněn použitím vhodných materiálů, jako je nerezová ocel. Pozadu přitom nezůstal ani design ovládacích prvků a jednoduchost obsluhy. Vyznačují se čistými tvary a intuitivním ovládáním.

  • individuální design

Světlá nebo tmavá šamotová vyzdívka. A pokud tmavá, tak v celém objemu, nikoli pouze na povrchu. Madlo a ovládání vzduchu z nerezové oceli nebo s černou teflonovou povrchovou úpravou. Široké portfolio stavěcích a krycích rámečků včetně rozměrů na objednávku. Přizpůsobujeme se originalitě vaší stavby.

  • dvojité prosklení

Dvojité prosklení dvířek odpovídá aktuálním stavebním standardům. Díky současným možnostem tepelné izolace staveb jsou energetické požadavky domů i jednotlivých místností nižší než dříve. Dvojité prosklení zlepšuje izolační vlastnosti dvířek a redukuje množství tepla prosálaného dvířky do místnosti. V místnosti s nižšími energetickými požadavky tak nedochází k přetápění.