Kachlová kamna

Kachlová kamna v sobě spojují spoustu užitečných vlastností - dokáží naplnit náš příbytek velmi příjemným sálavým (=zdravým) teplem, které navíc udrží mnoho hodin po posledním přiložení, pohled do ohně nás zahřeje na těle i na duši (v případě, že si zvolíme po poradě s kamnářem toto řešení), teplem z kamen můžeme vytápět celý dům, a ohřívat vodu na koupání a sprchování.... Moderní automatika hlídající proces vytápění je dnes již neodmyslitelnou součástí projektu, a do celého systému můžeme napojit i solární panely..

Současná kamna již nemusí být pouze rustikálním kusem z časů minulých století, ale mohou se stát velmi moderním a nepostradatelným prvkem našich interiérů. Ideálním termínem pro oslovení kamnáře je doba přípravy vaší stavby, kdy se lze dohodnout i na odpovídajícím komínu a dalších důležitých náležitostech, nicméně ani později obvykle nebývá vše ztraceno.

Máte-li zájem o naše služby, kontaktujte nás prosím telefonicky (604 800 012) nebo emailem, rádi se vašemu požadavku budeme věnovat. Konzultace je zdarma a k ničemu vás nezavazuje.

Pro vaši inspiraci jsme připravili níže výběr z našich realizací: